Dobře míněná nevěra

5. dubna 2017 v 10:30 | Aglája |  Vypovídej se
Zná někdo pojem dobře míněná nevěra?
Povídala mi o tom kamarádka. Je to takový ten druh nevěry, co z tebe dostanec co potřebuješ, vyřádíš se uděláš co musíš a chceš a pak se vrátíš domů.
Samotnou mě to nikterak moc nezaujalo, ale se zájmem jsme poslouchala.
Jmenuji se Aneta, bydlím už 6 let s manželem v jedné domácnosti, máme dvě děti a "šťastné manželství". Sem tam se i u nás objeví mráček, ale není to nic co by se nedalo vyřešit. V posledních dvou letech se naše manželství neskutečně zlepšilo a jsme tak strašně v pohodě, až mě to překvapuje. Přemýšlím, čím to asi je, proč jsme tak šťastní...asi že máme kde bydlet, máme děti, jsme finančně stabilní a asi taky proto, že můj ďábel v těle je uspokojován pravidelnou dávkou rozkoše.
Tak to má být řeknete si. Ale tu rozkoš mi neposkytuje manžel, ale jiný muž, resp. jiní muži.
Už dva roky jsem pravidelně svému manželovi nevěrná. Je to těžké říct, ale je to tak. Je mi 38 a jsem docela v kondici, atraktivní, ale v podstatě normální holka. Jenže manžel, i když ho miluji, mě nedokáže uspokojit. Dlouho jsem to neřešila a smířila se s tím, že sex prostě není pro mě a že je to má vina a tak jsem hrála, orgasmus a předstírala, že je vše v pořádku.. .. jenže to začalo skřípat což je jasné.
O nevěře jsem ani nikdy neuvažovala, v nejhorším případě jsem si to prostě udělala sama a šlo se dál, ale postupem času mě to přestalo naplňovat a já jsem věděla, že se musí něco změnit nebo to nedopadne dobře.
Jednou na firemním večírku, jako obvykle jsem popíjela sekt a stála u stolku s občerstvením. Okolo se míhlay davy lidí a já měla zaječí úmysly, ale co čert nechtěl, objevil se "on". Urostlý, šlachovitý muž. Jmenoval se Honza, což jsem zjistila až později. Chvilku jsme se míjeli pohledy, ale pak se setkaly a nebylo to trapné, nýbrž naprosto vzrušující. Oba jsme v tu chvíli věděli, co chceme.
Pomalinku jsem své kroky začala směřovat k chodbě, kde byly toalety a další místnosti, čehož si samozřejmě tajemný muž všiml a uchýlil se k tomu stejnému. Když jsme se setkali v místnosti na košťata, nebyl čas na žádné fráze ani povídání. Jednoduše jsme na to hopsli. Tak spontánní a vášnivý sex jsem neměla už hodně dlouho. Držel mě tak pevně, líbal a objímal a současně s tím rytmicky přirážel, až naše těla zahořela a nakonec explodovala v mohutném orgasmu. Stejně tak rychle jak jsme přišli, jsme se i ztratili. Já běžela na dámskou toaletu a kam šel on ani nevím.
Koukala jsem na sebe do zrcadla a byla v sedmém nebi, současně mě přepadaly výčitky svědomí vůči manželovi, ale brzy jsem je zahnala a po pár úpravách jsem šupitala zpět na večírek. Ten už nic nového nepřinesl a tak jsem při nejbližší možné příležitosti zmizela.
Několik dní po tom jsem měla stále černé svědomí, vyčítala jsem si, že jsem manžela podvedla, ale na druhou stranu, byli jsme šťastní a spokojení.
Manžel byl v sexu trošku neaktivní a tím, že jsem si svou energii vybila někde jinde, jsme o tom nemuseli mluvit. Nevysel mezi námi ten opar neuspokojení a byli jsme naprosto v pohodě. Manžel byl spokojený, že po něm neloudím a já byla uspokojená. Jenže jak dál? Tohle přeci nemůže fungovat, abych si já hledala partnery na sex. Nechtěla jsem o tom uvažovat, ale co čert nechtěl, potkala jsem Honzu.
Tentokrát to bylo na chodbě v budově našich kanceláří, on byl z jiné divize a pracoval v jiném patře, ale nesl na naše oddělení nějaké dokumenty a narazili jsme na sebe na chodbě. Už už jsme spolu málem promluvili, když tu se přiřítil nadřízený a říká Moniko, znáš už našeho nového ředitele, tohle je Honza. Potřásli jsme si rukou a v oku měli oba šibalský výraz. A šéf pokračoval, "Zrovna jsem vám chtěl nabídnout společný oběd co říkáte." No co jsme asi mohli říkat… šli jsme.
Nevím zda opět zafungoval osud nebo co .., ale šéfovi zazvonil telefon a s omluvou nás poslal samotné. Honza mi galantně pomohl do kabátku a vyzval mě ať nastoupím do výtahu. Já tak učinila. Když se dveře zavřeli, okamžitě jsme se na sebe vrhli a začali se líbat a já cítila ruku mezi nohama. Moje vzrušení bylo maximální, ale gong oznámil přízemí a my museli vystoupit.
Pomalu jsme se šinuli chodbou k recepci a vedli běžný kancelářský hovor. Když jsme vyšli ven, Honza ukázal klíčky od auta, já kývla a už jsme seděli v jeho Audi A6 a jeli kamsi. Zastavil u malého penzionu nedaleko. Vše bylo tak rychlé, že ani nevím jak se to stalo a už jsme byli v posteli. Respektive všude jinde než v posteli. Najednou jsem byla nahá a Honza mě zuřivě líbal na krku a mačkal moje dmoucí se ňadra. Přirážel a hluboce dýchal, nemohla jsem to už vydržet a s výkřikem jsem mu zaryla nehty do paží a vybuchla v orgasmu. Viděla jsem, že i on má co dělat a tak jsem si poslušně klekla, vzala ho do úst až mi jeho tekutina vytryskla na jazyk. Oba jsme se pak svalili na zem a v obětí zůstali pár minut.
"Chutnal oběd" ozvalo se. Já se smíchem opáčila, že velice a kdyby měl i on hlad, může si dát co pro něj mám dole. Neváhal ani minutku a rozevřel mi stehna. Začal mě líbat a sát až jsem sténala a prosila o další vlnu rozkoše. Mučení pokračovalo několik dalších minut a pak si mě otočil, plácnul mě po zadečku a mým vzrušeným jeknutím, vyplnil mou jeskyňku lásky. Něco tak úžasného jsem necítila mnoho let. Vzrušení bylo maximální a já jsem se okamžitě udělala.

Je to už tři roky, co chodíme na podobné obědy. Zhubla jsem, sem tam si něco k jídlu dáme J Doma jsme spokojení a šťastní s frekvencí sexu 1x za 14 dní. Nehádáme se, milujeme se a vše funguje. Honza nic víc nechce a já také ne. Jsem prostě milující žena, co pro svého manžela nasadí vlastní krk i jiné části těla :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama